Co nowego u nas?

Cześć, dzień dobry!

28.02.2023 | nowości

Cześć, dzień dobry!

Cieszę się, że jesteś z nami! Chcę serdecznie Cię powitać w Wydawnictwie NA SZCZĘŚCIE. Miejscu, które – mam nadzieję – będzie dla wielu z Was ostoją, miejscem, do którego będziecie chcieli zaglądać, by znaleźć dobre emocje.
Nasz zespół w pocie czoła pracuje, by jak najszybciej móc pokazać Wam naszą premierę. Odkąd jesteśmy na Instagramie i Facebooku pytacie, jakiego rodzaju książki będziemy wydawać i dla kogo. Już dziś mogę Wam zdradzić, że może idziemy odrobinę pod prąd i niewydeptaną zbyt mocno ścieżką, ale nie chcemy się szufladkować. Znajdziecie u nas opowieści dla dzieci i dorosłych. Naszą jedyną szufladą jest… szczęście. A to, co ono oznacza, możecie przeczytać na stronie O NAS. Choć temat ten jest niewyczerpywalny i zapewne będziemy o tym mówić często.
Po co powstało nasze wydawnictwo? Chcemy zrobić coś dobrego, tak po prostu – mówić o rzeczach trudnych i poruszać tematy tabu, pokazywać wszystkie barwy świata i udowadniać, że szarości są tak samo piękne i potrzebne jak odcienie różu czy czerwieni. Naszym celem jest przedstawianie historii, w których nadrzędną wartością jest dobro, zrozumienie i akceptacja. Na łamach naszych książek znajdą dla siebie miejsce bohaterzy poszukujący szczęścia na różne sposoby. Wierzę, że książki z naszym logo, które pojawią się na rynku, staną się przyczynkiem do rozmów o rzeczach ważnych i działań służących innym.
Takie mam marzenie… Taki mam plan, który krok po kroku realizujemy. Dla Was i dla nas!

Serdeczności!

Olga

Premiera w NA SZCZĘŚCIE

Premiera w NA SZCZĘŚCIE

Kochani! Nastał ten moment… Z przyjemności przedstawiam Wam Antosia! Bohatera naszej pierwszej książki! Premiera już 22 maja! „Antoś” to opowieść o bezinteresownym dobru, które ma wielką moc, o tym, że warto być życzliwym i okazywać pomoc słabszym, ale także o tym, że...

czytaj dalej

Nic nie masz w koszyku