Co nowego u nas?

Premiera w NA SZCZĘŚCIE

18.04.2023 | książki dla dzieci, zapowiedzi

Kochani!

Nastał ten moment… Z przyjemności przedstawiam Wam Antosia! Bohatera naszej pierwszej książki! Premiera już 22 maja!

„Antoś” to opowieść o bezinteresownym dobru, które ma wielką moc, o tym, że warto być życzliwym i okazywać pomoc słabszym, ale także o tym, że przyjaźń jest największą wartością, która dodaje skrzydeł – czasem dosłownie! Zapraszamy Was w podróż po zielonych Żuławach, w których zakamarkach spotkać Was może mgnienie dobra.

Sylwia Kubik to znana autorka powieści obyczajowych. Tłem dla jej opowieści są Żuławy i Powiśle – regiony, których piękno i niezwykłą historię przedstawia w swoich książkach. Autorka serii „Żuławskie żywioły”, „Cykl żuławski” i „Seria powiślańska”. Jej bohaterowie to prawdziwi ludzie, z krwi i kości. Czasem bardzo zagubieni, często charakterni, ale zawsze prawdziwi. Jak sama Sylwia!

Autorką ilustracji jest Emilia Baczyńska-Majchrzycka. Ukończyła liceum plastyczne, potem studia na Wydziale Grafiki. Dzisiaj oprócz nałogowego rysowania (na wszystkim, co się nawinie) zajmuje się projektowaniem graficznym. Robi ilustracje do książek, projektuje okładki, współpracuje też z wydawnictwem, dla którego tworzy gry karciane.

Zapraszamy Was do świata, o którym dawno już zapomniano!

Cześć, dzień dobry!

Cześć, dzień dobry!

Cześć, dzień dobry! Cieszę się, że jesteś z nami! Chcę serdecznie Cię powitać w Wydawnictwie NA SZCZĘŚCIE. Miejscu, które – mam nadzieję – będzie dla wielu z Was ostoją, miejscem, do którego będziecie chcieli zaglądać, by znaleźć dobre emocje. Nasz zespół w pocie...

czytaj dalej

Nic nie masz w koszyku